Aktualności

Prace na nekropoliach w Krzemieńcu 31.07.19

W dniach 14-21 lipca 2019 roku Towarzystwo Tradycji Akademickiej, Fundacja Dziedzictwa Kulturowego oraz XXVII L.O. im. Tadeusza Czackiego w Warszawie przeprowadziły projekt porządkowania zabytkowej nekropolii w Krzemieńcu. To już druga edycja... »

Zamykamy obchody 56. Komerszu Narodów Bałtyckich 1.07.19

Dziś zamykamy kilkudniowe obchody 56. Komerszu Narodów Bałtyckich, dziekujemy wszystkim za przybycie i wspaniałą zabawę. Odwiedziło nas przeszło dwustu korporantów z czterech krajów i czternastu ośrodków akademickich oraz przeszło tr... »

Rozpoczął się 56. Komersz Narodów Bałtyckich 29.06.19

Szanowni Państwo! Dziś rozpoczął się współorganizowany przez nas 56. Komersz Narodów Bałtyckich! Zapraszamy do uczestnictwa we wszystkich otwartych punktach programu, szczegóły programu na stronie:  www.bnk2019.eu . Do zobaczenia!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wydawniczą Towarzystwa Tradycji Akademickiej.

Od początku swojej działalności Towarzystwo Tradycji Akademickiej jest wydawcą licznych książek o charakterze historycznym oraz dwóch czasopism poświęconych korporacjom studenckim.

 

"Historia Academica. Studia i Materiały" to ukazujące sie raz do roku pismo naukowe poświęcone ruchom studenckim, ze szczególnym uwzględnieniem korporacji akademickich.

 

"Korporant Polski" to pismo popularne dokumentujące współczesną działalność polskich korporacji akademickich oraz poruszające aktualne w środowisku korporacyjnym tematy. 

 

Więcej informacji  w odpowiednich zakładkach